Mateusz Matusiak zawodnikiem MKS Ciechanów

Pierwszy zimowy transfer MKS Ciechanów stał się faktem. Nowym zawodnikiem ciechanowskiego klubu został Mateusz Matusiak, który w rundzie jesiennej występował w czwartoligowym Hutniku Warszawa.

19-letni pomocnik rozegrał w Hutniku czternaście meczów, zdobył jedną bramkę i zaliczył dwie asysty. To bez wątpienia duże wzmocnienie MKS. W sezonie 2014/2015 Matusiak był ważnym ogniwem w zespole Pawła Mazurkiewicza, zdobywając wówczas dziesięć goli.

Szeregi zielono-biało-czerwonych wzmocni jeszcze co najmniej jeden ofensywny zawodnik. Efekty działań zarządu klubu poznamy w najbliższych tygodniach.