Liga Zakładowa: Pierwsze zwycięstwo NorTeam

Długo czekali na ten dzień zawodnicy NorTeam. W szóstej kolejce Ligi Zakładowej „Meblarze” zdobyli swój pierwszy komplet punktów, pokonując L-Ark.

Zwycięstwo NorTeam dał nikt inny jak Przemysław Ruszkowski, który od samego początku wiedzie strzelecki prym w swojej drużynie. Trzy punkty pozwoliły jemu i jego kolegom odskoczyć od ostatniego w tabeli Urzędu Miasta. „Urzędnicy” kontynuują złą passę. Tym razem w bezpośrednim starciu lepsza okazała się Straż Pożarna.

Strażacy ewidentnie złapali wiatr w żagle. Miesięczna przerwa nie wybiła ich z rytmu. Zanotowali kolejną wygraną i zbliżają się do czołówki. Kto wie, może już w następnej kolejce zobaczymy ich na podium, gdyż przed nimi dwa mecze.

Tempa nie zwalniają najlepsi w stawce: PiB i MKS Ciechanów Zarząd & Trenerzy. Wydaje się, że to właśnie między tymi dwoma zespołami rozegra się walka o końcowe zwycięstwo. Z drugiej jednak strony, ostatniego słowa nie powiedział jeszcze Twormet (przełożone spotkanie z PiB), a drugi oddech łapie Cedrob. „Drobiarze” pewnie pokonali FM Luka.

Bez zmian w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców. Prowadzi Adrian Kociak (Twormet) z piętnastoma bramki. Drugi jest Łukasz Frączkowski (Cedrob), zdobywca dziewięciu goli. Trzecie miejsce należy do Mateusza Pietrusia (PiB) – osiem trafień.

Siódma kolejka Ligi Zakładowej odbędzie się 20 stycznia. Na ten dzień zaplanowano aż siedem spotkań, ponieważ zaległości będą odrabiali zawodnicy PiB i Twormetu.

Uwaga: W tabeli przy równej liczbie punktów, system bierze pod uwagę bilans bramkowy. Regulamin mówi jednak o bezpośrednich meczach i to na tej podstawie uformuje się klasyfikacja końcowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *