MKS x 4 w drugim sparingu, skuteczni napastnicy

MKS Ciechanów pokonał Iskrę Krasne 4:0 w drugim meczu kontrolnym tej zimy. Bramki dla zielono-biało-czerwonych zdobyli: Damian Matusiak, Marcin Kruczyk i zawodnik testowany.

Ciechanowianie podobnie jak przed tygodniem, zostali podzieleni na dwa składy. Teoretycznie silniejszy wystąpił w drugiej połowie, co było widać na boisku.

Zaraz po wznowieniu gry, w 47. minucie wynik spotkania otworzył Damian Matusiak, który soczystym strzałem zza pola karnego, nie dał szans bramkarzowi Iskry. Kolejne bramki były kwestią czasu, bowiem MKS zepchnął rywali do defensywy. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Marcin Kruczyk. Nowy napastnik wywalczył także rzut karny, który na bramkę zamienił zawodnik testowany.

– Skupiamy się na ciężkiej pracy, której chłopacy codziennie na treningach doświadczają. Nie oczekujemy na razie pięknych widowisk. W drugiej połowie zagrali bardziej doświadczeni zawodnicy, którzy reprezentowali nas w rundzie jesiennej – podsumował Tomasz Piasecki, drugi trener MKS Ciechanów.

Kolejny, trzeci mecz kontrolny w trakcie zimowych przygotowań zaplanowano 6 lutego. Przeciwnikiem MKS będzie Bug Wyszków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *