MKS testuje obrońców i napastnika, decyzje wkrótce

Trzech testowanych zawodników zagrało w sobotę przeciwko Iskrze Krasne. Mateusz Bryl, Mariusz Mikłowski i Kamil Jagielski mogą znaleźć się w kadrze MKS Ciechanów na rundę wiosenną.

Najbliżej angażu w drużynie jest Mikłowski, który z dobrej strony zaprezentował się w sobotnim sparingu. Wykorzystał jedenastkę i pewnie kierował linią obrony w drugiej połowie. Niezwykle cenne jest jego doświadczenie, które wyniósł z gry w takich klubach jak Polonia Warszawa, Mławianka Mława czy Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Jego ewentualny transfer z pewnością wzmocni defensywę ciechanowskiej drużyny, która w rundzie jesiennej nie należała do najmocniejszych. Mikłowski 16 stycznia skończył 36 lat.

Drugim ze środkowych obrońców, któremu przygląda się sztab szkoleniowy jest Mateusz Bryl. 22-latek ma już za sobą występy w koszulce MKS w ubiegłych latach. – Mateusz trenuje z nami. Niebawem podejmiemy z Piotrem (Dziewickim – dop. red.) decyzję, co do jego przyszłości – powiedział Tomasz Piasecki.

W pierwszej połowie meczu z Iskrą Krasne na boisku mogliśmy również oglądać Kamila Jagielskiego, który ostatnio występował w Nadnarwiance Pułtusk. – To napastnik, wysoki chłopak. Od października nie był powiązany z żadną drużyną, ma zablokowaną kartę, ale na początku marca możemy liczyć na wolny transfer – tłumaczy Piasecki.

Niewykluczone, że cała trójka zostanie z zespołem na dłużej. Przypomnijmy, że szeregi zielono-biało-czerwonych wzmocnili już w przerwie zimowej Marcin Kruczyk (Rominta Gołdap) i Mateusz Matusiak (Hutnik Warszawa).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *