Akademia: Młodzież w natarciu, wygrana trampkarzy

Długo czekali na ten moment trampkarze. Podopieczni Pawła Mazurkiewicza wygrali w Sierpcu 3:0 i dopisali do swojego konta pierwsze punkty w lidze wojewódzkiej.

Ciechanowianie już zapomnieli o nieudanej inauguracji rozgrywek. Trzybramkowe zwycięstwo nad Kasztelanem Sierpc buduje morale zespołu i pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość.

Identycznym wynikiem zakończył się mecz juniorów młodszych. Drużyna Tomasza Pilitowskiego pewnie wygrała z Koroną Ostrołęka, choć do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis.

– Dominacja MKS była widoczna, lecz gra wolna i senna. Po przerwie zdecydowanie podkręciliśmy tempo, czego efektem było zdobycia dwóch szybkich bramek. Wynik na 3:0 ustalił wchodzący z ławki Mateusz Żbikowski, który wykorzystał znakomite prostopadłe podanie Mateusza Włodarskiego – relacjonuje Pilitowski.

Korona HID Ostrołęka – MKS Ciechanów 2000 0:3 (0:0)

Bramki: Bobiński (as. Kowalski), Otłowski (as. Ładziński), Żbikowski (as. Włodarski).

MKS Kasztelan Sierpc – MKS Ciechanów 2002 0:3

Bramki: Dąbrowski, Sańko, Konopski.

Płońska Akademia Futbolu – MKS Ciechanów 2004 10:0

fot. Wiki Photography