Liga Zakładowa: Strażacy mistrzami, Kociak superstrzelec

Rozgrywki Ligi Zakładowej 2015/2016 przeszły już do historii. Tytuł najlepszej drużyny zdobyła Straż Pożarna. Najskuteczniejszym graczem został natomiast Adrian Kociak (42 gole, Twormet).

Ostatnia kolejka, która została rozegrana w minioną środę, mogła jeszcze wiele zmienić, ale tak się nie stało. Do samego końca w grze o pierwsze miejsce pozostawał PiB. „Drobiarze” przekonująco wygrali dwa spotkania, ale presję wytrzymali Strażacy, i to oni cieszyli się z końcowego zwycięstwa.

Straży Pożarnej należy oddać, że grała najbardziej zespołowo spośród wszystkich uczestników. W każdym meczu inny zawodnik decydował o sile żółto-czarnych, a rywale mieli spore problemy, aby rozszyfrować ich grę. Skutek? Szesnaście wygranych, jeden remis i tylko trzy porażki.

Wspomniany PiB na pewno żałuje potknięć, których nie udało się uniknąć. „Drobiarze” od samego początku byli w gronie faworytów, niejednokrotnie miażdżyli swoich rywali. Podobnie jak Twormet. Ostatecznie zajął trzecią lokatę, chociaż aspiracje zawodników były większe.

Dalsze miejsca to Sawa i L-Ark, czyli „Rycerze Wiosny”. Bez dwóch zdań – runda rewanżowa należała do tych dwóch drużyn. Gdyby jesienią grali na takim samym poziomie, mogliby zagrozić Strażakom.

Dużo więcej można się było spodziewać po Cedrobie i Jawarze. Rozczarował MKS Ciechanów Zarząd & Trenerzy. Zielono-biało-czerwoni byli w pewnym momencie liderem, ale niesprzyjające okoliczności sprawiły, że zakończyli rozgrywki na odległej ósmej pozycji. Oczko niżej uplasowała się FM Luka.

Na samym dole tabeli odnajdujemy NorTeam i Urząd Miasta Ciechanów. Te drużyny były dostarczycielami punktów. Nieco lepiej prezentowali się „Meblarze”. Mieli dobry moment, ale „pary” wystarczyło im tylko na cztery zwycięstwa.

Uroczyste zakończenie odbędzie się 4 maja o godzinie 18:00 w hali MOSiR, a my już dzisiaj zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym sezonie Ligi Zakładowej!

-> TABELA

-> TERMINARZ

-> STRZELCY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *