„Kruczy” i „Leman” w jedenastce kolejki MazowieckaPiłka.pl

Nie milkną echa sobotniego zwycięstwa MKS Ciechanów nad Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Portal MazowieckaPiłka.pl wyróżnił dwóch ciechanowian za to spotkanie.

Do jedenastki 27. kolejki trafili Dominik Lemanek i Marcin Kruczyk. „Leman” zdobył wyrównującego gola w pierwszej połowie, natomiast „Kruczy” strzelił zwycięską bramkę w samej końcówce.

– Tabela rundy rewanżowej nie kłamie. Najlepszą drużyną wiosny jest MKS Ciechanów. Podopieczni Piotra Dziewickiego w 10 spotkaniach zanotowali 8 zwycięstw, remis i porażkę, dzięki czemu wygrzebali się ze strefy spadkowej i zaczęli okupować miejsce w środku stawki. Charakter i siła MKS zostały w pełni zaprezentowane w Ożarowie Mazowieckim – czytamy na łamach portalu.

Lemanek już po raz trzeci znalazł się w gronie najlepszych piłkarzy na czwartoligowych boiskach. Dla Kruczyka to drugie takie wyróżnienie w rundzie wiosennej.

Jedenastka 27. kolejki: A. Supleński (Czarni) – Grędziński (MKS Przasnysz), Grabek (Mazovia), Kotula (KS Łomianki) – Alancewicz (Mławianka), Puciłowski (Mazovia), Ł. Supleński (Czarni), Piasecki (MKS Przasnysz), Lemanek (MKS Ciechanów) – Stańczyk (Huragan), Kruczyk (MKS Ciechanów).

fot. Grzegorz Hoffman / ciechanowinaczej.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *