Zapowiedź meczu: MKS Ciechanów vs Mławianka Mława (LIVE!)

Na takie mecze kibice czekają najbardziej! W środę dojdzie do derbów Północnego Mazowsza, w których MKS Ciechanów zmierzy się z odwiecznym rywalem – Mławianką Mława.

Derbowe mecze mają to do siebie, że wyzwalają dodatkowe emocje. Zwłaszcza, kiedy naprzeciwko siebie stają piłkarze z Ciechanowa i Mławy. Od dawna rywalizacja obu drużyn jest wyjątkowo zacięta.

Na ten moment trudno wskazać faworyta, bo o ile Mławianka jest wyżej w tabeli, to ciechanowianie prezentują w ostatnich tygodniach bardzo dobrą formę. Dziesięć punktów różnicy ani trochę nie oddaje obecnej sytuacji boiskowej.

Zespół Piotra Dziewickiego jest na fali wznoszącej. Zwycięstwo w trudnych warunkach w Ożarowie Mazowieckim i seria triumfów, dobitnie pokazują, że MKS nikogo w czwartej lidze się nie boi. Ciechanowianie stanowią zgrany kolektyw, który ciężko będzie wybić z właściwego rytmu.

Przed takim zadaniem staną w środę zawodnicy z Mławy. Trener Tomasz Aziewicz z pewnością ma dokładny plan na rozegranie tego spotkania. Pytanie tylko, czy jego podopieczni będą w stanie zrealizować te założenia? W większości meczów rundy wiosennej, MKS przewyższa swoich rywali przygotowaniem fizycznym i nie pozwala im na zbyt wiele, szczególnie przed własną publicznością.

Środowy mecz będzie szczególny dla Dominika Lemanka, który w Mławie stawiał pierwsze kroki na swojej piłkarskiej drodze. Wszyscy liczą na to, że „Leman” poprowadzi MKS do dziewiątego zwycięstwa wiosną.

O tym, czy tak się stanie, przekonamy się już jutro! Pierwszy gwizdek o godzinie 17:30 na stadionie MOSiR w Ciechanowie. Bilety: kobiety i dzieci – wstęp wolny, mężczyźni – 5 zł.

Aktualizacja 16:30

Mecz będzie transmitowany na żywo na naszej stronie internetowej w zakładce RELACJA LIVE! Zapraszamy!

W rundzie jesiennej:

Mławianka – MKS 1:0

Sezon 2014/2015

Mławianka – MKS 1:1 (jesień)

MKS – Mławianka 0:2 (wiosna)

fot. Grzegorz Hoffman / ciechanowinaczej.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *