Zapowiedź meczu: MKS Ciechanów vs Czarni Węgrów

Rozgrywki czwartoligowe w sezonie 2015/2016 dobiegają końca. W sobotę odbędzie się ostatnia kolejka, w której MKS Ciechanów podejmie na własnym boisku Czarnych Węgrów.

Większość spotkań 34. kolejki będzie z gatunku tych o przysłowiową pietruszkę. Mecz w Ciechanowie wcale nie musi tak wyglądać, bo MKS ma z Czarnymi rachunki do wyrównania. To po pierwsze, a po drugie wszyscy pamiętamy o deklaracji ciechanowskich zawodników, którzy chcą zakończyć rundę wiosenną na pierwszym miejscu.

Pewne jest, że w przyszłym sezonie obie drużyny ponownie zobaczymy w czwartej lidze. Zielono-biało-czerwoni zapewnili sobie utrzymanie już kilka tygodni wcześniej. Czarni uczynili to samo w ostatnim meczu, pokonując MKS Przasnysz, co było nie lada sensacją.

Podopieczni Piotra Dziewickiego przywieźli za to jeden punkt z Mińska Mazowieckiego. Biorąc pod uwagę, że w składzie zabrakło dwóch kluczowych zawodników, a rywal jest bardzo mocny wiosną, trzeba ten remis szanować.

To właśnie między ciechanowianami i Mazovią rozstrzygnie się, kto zostanie najlepszym zespołem rundy rewanżowej. Obecnie bliżej tego celu jest Dominik Lemanek i jego koledzy, ale o wszystkim zdecyduje ostatnia kolejka.

Sobotni mecz będzie także, a może przede wszystkim doskonałą okazją do tego, aby podziękować sobie wzajemnie za mijający sezon. Piłkarze dobrą grą na boisku, a kibice głośnym dopingiem z trybun. Do czego gorąco zachęcamy! Początek spotkania o godzinie 17:00 na stadionie MOSiR w Ciechanowie.

W rundzie jesiennej:

Czarni – MKS 1:0

Sezon 2013/2014

MKS – Czarni 3:0 (jesień)

Czarni – MKS 6:2 (wiosna)

fot. Grzegorz Hoffman / ciechanowinaczej.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *