Akademia: Trampkarze z tarczą, Warszawa zdobyta!

Seria sześciu zwycięstw? Mało! Z takiego założenia wyszli w sobotę trampkarze MKS Ciechanów. Podopieczni Pawła Mazurkiewicza pokonali w wyjazdowym pojedynku Olimpię Warszawa.

Gole dla ciechanowskiej drużyny zdobyli: Patryk Lazarski (x2), Damian Dziewanowski i Mateusz Sańko. Gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko raz. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla przyjezdnych

To, co ciechanowianie zrobili w rundzie rewanżowej ligi wojewódzkiej, przeszło oczekiwania nawet tych największych optymistów. Ten wyczyn trampkarzy z pewnością zapisze się w historii klubu.

MKS 2002 zakończył rozgrywki na trzecim miejscu w tabeli. Awans na najwyższy szczebel w tej kategorii wiekowej wywalczyli zawodnicy UKS Varsovia.

O Akademii Piłkarskiej MKS Ciechanów będzie można usłyszeć w poniedziałkowej audycji „Zielono-Biało-Czerwoni” w KRDP FM. Gośćmi Krzysztofa Podlińskiego będą: Paweł Mazurkiewicz, Tomasz Pilitowski, Damian Trzaska i Hubert Matusiak.

WRKS Olimpia Warszawa – MKS 2002 1:4 -> TABELA