Oficjalnie: Paweł Nowotka piłkarzem MKS Ciechanów

Doświadczony obrońca, Paweł Nowotka, został w piątkowy wieczór piłkarzem MKS Ciechanów! Umowa między klubem, a zawodnikiem obowiązywać będzie do końca bieżącego roku.

32-letni Nowotka jest wychowankiem ciechanowskiego klubu. Następnie przez kilka lat był związany ze Startem Otwock. Wiosną 2012 roku reprezentował barwy ekstraklasowej Jagiellonii Białystok.

W swoim piłkarskim CV ma też występy dla Motoru Lublin, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki czy norweskiego Holand IL. Ostatnie miesiące „Nowota” spędził w Błękitnych Raciąż.

Nowotka najlepiej czuje się na lewej obronie, choć z powodzeniem może też grać jako środkowy obrońca lub defensywny pomocnik. Trener Piotr Dziewicki widzi w nim duże wzmocnienie zespołu.

Witamy w domu i życzymy samych sukcesów!