Klub 90 ma nowego członka – MARCONI Tadeusz Orzoł

Niezwykle miło nam poinformować, iż do Klubu 90 dołączyła kolejna firma! W poniedziałek grono darczyńców MKS Ciechanów powiększył MARCONI Tadeusz Orzoł.

Oficjalne powitanie w Klubie 90 miało miejsce w siedzibie firmy (Chruszczewo, ul. Mławska 13). Prezes Marek Łebkowski wręczył właścicielowi Panu Tadeuszowi Orzołowi – podziękowanie, proporczyk i okolicznościowy pins.

MARCONI to polski producent specjalizujący się w produkcji najwyższej jakości koszul męskich, dostarczanych do sklepów w całej Polsce oraz do innych krajów europejskich.

Koszule męskie wizytowe MARCONI to idealne rozwiązanie dla eleganckich Panów, którzy stawiają na najwyższą jakość i oryginalny styl. Zapoznaj się z ofertą!

Aby wstąpić do Klubu 90 należy wypełnić deklarację członkowską. Miesięczna opłata to minimum 50 złotych. W zamian na przedsiębiorców czeka szereg atrakcyjnych profitów. Pamiętaj, że wstępując do Klubu 90, stajesz się sponsorem MKS Ciechanów!

Idea Klubu 90 (kliknij, aby powiększyć):

idea-klubu-90

One comment

1. Brawo Panie Tadeuszu, to znakomita wiadomość dla fanów MKS, będziemy kupować koszule „Marconi”. Jest Pan wśród ziomali, i to się chwali, pozdrowienia:))