dsc042

Zrobić swoje i wrócić z punktami – na rozkładzie Mazovia

Bez najmniejszych wątpliwości można stwierdzić, iż to będzie mecz za sześć punktów. Nie może być inaczej, kiedy na jednym boisku spotyka się wicelider z trzecim zespołem czwartej ligi.

Piłkarze MKS Ciechanów chętnie wracają do ostatniego meczu z Mazovią Mińsk Mazowiecki i trudno im się dziwić. Wówczas po golach Marcina Kruczyka i Konrada Cichowskiego pokonali popularną „Mazę”.

Zielono-biało-czerwoni zachowali się wtedy jak wytrawny bokser. Wyczekali rywala niemal do ostatnich sekund i w końcówce pojedynku zadali dwa „zabójcze” ciosy.

Jak będzie tym razem? – Wybierzemy optymalny sposób na to, żeby wywieźć stamtąd trzy punkty. Naszemu zespołowi lepiej się gra z tymi potencjalnie silniejszymi przeciwnikami, którzy chcą pograć w piłkę, a nie tylko zamurować swoją bramkę, stanąć na szesnastym metrze, przeszkadzać i szukać szans w kontrach – odpowiedział trener MKS-u, Piotr Dziewicki.

Do składu ciechanowian powróci doświadczony Maciej Rogalski, który nie grał w ostatnim meczu z Mławianką Mława ze względu na nadmiar żółtych kartek. Tacy zawodnicy, jak właśnie Rogalski, Dominik Lemanek czy wspomniany Cichowski mogą przesądzić o losach tego spotkania.

– Ten mecz będzie wymagał od nas 90-minutowej koncentracji, zaangażowania i walki jeden za drugiego. Myślę, że taktyka odegra również dużą rolę – dodał Dziewicki.

Mazovia Mińsk Mazowiecki – MKS Ciechanów 08.04 g. 16:00

* Transmisja na żywo będzie dostępna na kanale YouTube – MKS Ciechanów TV. Niezbędne do przeprowadzenia transmisji są sprzyjające warunki pogodowe.