Piotr Dziewicki nie jest już trenerem MKS Ciechanów

Sobotni mecz z MKS Przasnysz był ostatnim dla Piotra Dziewickiego w roli trenera MKS Ciechanów. Umowa pomiędzy klubem, a szkoleniowcem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Trener Dziewicki objął ciechanowską drużynę w lipcu 2015 roku. Pod jego wodzą zielono-biało-czerwoni zanotowali dwie bardzo dobre rundy w czwartej lidze – wiosenną 2016 i jesienną 2017 – wygrywając obie.

Do końca sezonu zespół poprowadzą Tomasz Piasecki i Marek Sobiech, dotychczasowi asystenci Piotra Dziewickiego. Ich debiut nastąpi już jutro w meczu przeciwko Bugowi Wyszków (17.05 g. 17:00).

Trenerowi Dziewickiemu dziękujemy za prawie dwa lata owocnej współpracy. Życzymy powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym!

One comment

  1. Jak udało się dowiedzieć redaktorom tygodnika Ciechanowskiego czynione są kroki do zatrudnienia na stanowisku trenera pierwszego zespołu Milana Milanovica. Serb w zeszłym sezonie prowadził Rad Belgrad w Serbskiej Super lidze, 54 letni trener jest po słowie z zarządem. Prace z klubem rozpocznie prawdopodobnie od 1.07 co ciekawe w grę wchodzi również wypożyczenie jednego z młodych utalentowanych lewonożnych zawodników. Gratulacje za pomysł za rok ponowna walka o 3 ligę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *