MKS kontra Bug – na trybunach przyjaźń, na boisku walka!

Już bez trenera Piotra Dziewickiego na ławce trenerskiej, przystąpią do środowego meczu z Bugiem Wyszków piłkarze MKS Ciechanów, którzy ostatnimi czasy znacznie skomplikowali sobie drogę do awansu.

O porażce w Przasnyszu każdy najchętniej chciałby zapomnieć. To był najsłabszy mecz ciechanowian w rundzie wiosennej. Wynik tego spotkania bardzo oddalił drużynę od upragnionego celu.

Rezygnacja trenera ma dać impuls zawodnikom i pokazać, że jeszcze nie wszystko stracone. Pytanie tylko czy nie jest za późno na tego typu działania, w momencie kiedy strata do lidera wynosi dziesięć punktów?

Jaka sytuacja w tabeli by nie była – te ostatnie siedem meczów należy zagrać tak, aby zostawić po sobie jak najlepsze wrażenie. Wszak wciąż jest duża szansa na miejsce w pierwszej trójce rozgrywek, którego w Ciechanowie nie pamiętają najstarsi kibice.

Wszystko w nogach zawodników i głowach trenerów – Tomasza Piaseckiego oraz Marka Sobiecha. Obaj dostali od prezesa Marka Łebkowskiego misję poprowadzenia zespołu do końca sezonu.

Inny gatunkowo problem mają piłkarze z Wyszkowa. Bug chce za wszelką cenę zachować czwartoligowy byt, lecz na razie balansuje na granicy utrzymania. Mimo, iż fani obu drużyn się przyjaźnią, ze strony zielono-biało-czerwonych na pewno nie będzie taryfy ulgowej.

MKS Ciechanów – Bug Wyszków 17.05 g. 17:00 (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

* Bilety: kobiety i dzieci do lat 13 – wstęp wolny, mężczyźni – 5 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *