dsc022

Cichowski i Żylski w jedenastce kolejki czwartej ligi

Jeden zdobył trzy bramki, a drugi cztery razy asystował – Konrad Cichowski i Kamil Żylski, bo o nich mowa znaleźli się w jedenastce 32. kolejki czwartej ligi grupy północnej wybieranej przez portal MazowieckaPiłka.pl

MKS Ciechanów pokonał w minioną środę Bug Wyszków 4:0. Ogromny wkład w zwycięstwo mieli dwaj wspomniani gracze. Takiego ofensywnego duetu dawno w Ciechanowie nie było.

Jedenastka 32. kolejki: Kotlarski (Bzura) – Trawiński (Ożarowianka), Steć (Czarni), Nowik (Hutnik) – Sot (Unia), Nowacki (Dolcan), Enow (Pogoń G. M.), Jabłoński (Ożarowianka), Cichowski (MKS Ciechanów)Żylski (MKS Ciechanów), Pater (Bzura).

fot. Grzegorz Hoffman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *