109a6-dsc113

Ciężki mecz i cenna lekcja w starciu z Izraelczykami

Za naszymi piłkarzami kolejna bardzo ciężka przeprawa, w meczu z drugoligowcem z Izraela przegraliśmy 0:2. Nasz przeciwnik pokazał się z bardzo dobrej strony i skutecznie udowodnił swoją wyższość.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom prawdopodobnie był to ostatni mecz zawodników MKS Ciechanów tego lata – wiele wskazuje na to, iż ogłaszany sparing z Błękitnymi Raciąż jednak nie dojdzie do skutku. Naszym piłkarzom przyda się teraz trochę odpoczynku po dosyć intensywnym okresie przygotowawczym przed meczem inaugurującym sezon w Ząbkach.

Informujemy, że cała Społeczność Klubu MKS Ciechanów odcina się od wszelkich pozasportowych sytuacji, które miały miejsce po zakończeniu spotkania. Zdecydowanie zaprzeczamy, iż ktokolwiek związany z naszym Klubem był zamieszany w całą sprawę – będziemy żądali sprostowań od osób i redakcji, które narażają na szwank dobre imię całego miasta Ciechanów. Jeszcze dzisiaj Klub wystosuje stosowne oświadczenie w tej sprawie.

Mecz towarzyski (02.08.2017): MKS Ciechanów – Hapoel Petach Tikwa 0:2

MKS: Olszewski R. – Martin, Zawodnik testowany, Nowotka, Kowalski, Janakakos, Olszewski K., Matusiak M., Tosik, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany oraz Bonisławski, Matusiak R., Tabaka, Załęski, Ziemiński, Kwiatkowski, Sokołowski, Jankowski, Żbikowski

Bramki: ?

Fot. Grzegorz Hoffman/CiechanowInaczej.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *