70993-dsc023

Seniorzy MKS Ciechanów na finiszu letnich przygotowań

Do meczu inaugurującego sezon 2017/2018 z Dolcanem Ząbki zostały już zaledwie dwa dni – oznacza to, że naszych piłkarzy czeka już finisz letnich przygotowań. Jak piłkarze MKS Ciechanów przepracowali okres przerwy w rozgrywkach? Czy Trenerzy są zadowoleni ze swoich podopiecznych?

Po stricte towarzyskim meczu z Pogonią Lwów, który wypadł w piątek 7 lipca nasi piłkarze rozpoczęli poważne przygotowania do startu nowego sezonu – 15 lipca zespół MKS Ciechanów bezbramkowo zremisował z Koroną Ostrołęka. W środę 19 lipca przyszło pierwsze letnie zwycięstwo – podopieczni Trenera Tomasza Piaseckiego wygrali 2:1 ze Świtem Nowy Dwór Maz. Nasi zawodnicy zwyciężyli również z Iskrą Krasne 2:1 – w niedalekim czasie byliśmy świadkami kolejnych meczów sparingowych.

Nadszedł czas nieco słabszych rezultatów – musieliśmy liczyć się z porażkami z Makowianką Maków Maz. (1:3) oraz ŁKS-em Łomża (1:4). W ostatnim meczu tych letnich przygotowań przegraliśmy 0:2 z Hapoelem Petach Tikwa, który występuje na co dzień w drugiej lidze izraelskiej.

„Sztab szkoleniowy jest zadowolony z postępów naszych zawodników” – przyznał Tomasz Piasecki. W rozmowie z naszym Trenerem usłyszeliśmy również, że drużyna pomimo kilku kadrowych zmian, o których poinformujemy dokładnie w najbliższym czasie, wygląda naprawdę obiecująco i może przynieść Kibicom wiele radości w nadchodzącym sezonie.

W sobotę zawodnicy MKS Ciechanów odbędą ostatni trening przed meczem inaugurującym sezon, a już w niedzielę czeka ich wyjazd do Ząbek na mecz z Dolcanem, który rozpocznie się o godzinie 15:00.

Fot. Grzegorz Hoffman/CiechanowInaczej.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *