85b7d-dsc071

IV liga: Zapowiedź meczu z Dolcanem Ząbki

Każdy Sympatyk MKS Ciechanów czekał na ten moment przez dobre kilka tygodni – już w niedzielę 13 sierpnia nasza drużyna zainauguruje sezon 2017/2018 meczem z Dolcanem Ząbki. Spotkanie zostanie rozegrane na okazałym stadionie w Ząbkach, natomiast początek tego starcia przewidziany jest na godzinę 15:00.

W poprzednim sezonie Dolcan praktycznie do ostatnich kolejek walczył o utrzymanie, zajmując w tabeli 12. lokatę, z zaledwie jednopunktowym zapasem nad miejscem spadkowym. W tym sezonie zespół z Ząbek na pewno będzie chciał pokazać swoją siłę i już od samego początku zadomowić się na szczycie tabeli.

Drużyna Dolcanu, podobnie jak zespół MKS latem dokonała kilku zmian personalnych – jednym z nowych piłkarzy naszego niedzielnego przeciwnika został Konrad Cichowski, który cały poprzedni sezon był zawodnikiem MKS Ciechanów.

Czego możemy spodziewać się po naszej drużynie? Zespół został przebudowany, a z każdym kolejnym meczem gra powinna wyglądać coraz lepiej – zapewnił nas Trener Tomasz Piasecki. Sami zawodnicy obiecują maksymalne zaangażowanie oraz walkę do ostatniej minuty każdego spotkania – ten sezon może być bardzo ciekawy dla Kibiców MKS Ciechanów!

*Transmisja na żywo na profilu Dolcan Ząbki oraz Grupa DSF – początek relacji o 14:30.

Dolcan Ząbki – MKS Ciechanów (13.08 godz. 15:00)

Fot. Grzegorz Hoffman/CiechanowInaczej.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *