b4793-dsc012

Podsumowanie letnich transferów MKS Ciechanów

Początek nowego sezonu już coraz bliżej, więc kadra drużyny MKS Ciechanów po dokonaniu wszelkich transferów jest już prawie zamknięta. W trakcie przygotowań kanały informacyjne Klubu były dosyć oszczędne w informowaniu o wszelkich zmianach personalnych chcąc zebrać wszystkie dokonane transfery w jednym i zbiorowym raporcie.

Klub latem opuściło kilku zawodników, których miejsce zajęli nowi, równie wartościowi piłkarze. MKS Ciechanów w trakcie tego okienka opuścili:
Dominik Lemanek (MKS Przasnysz)
Kamil Żylski (Sokół Aleksandrów Łódzki)
Bartosz Mroczek (Sokół Aleksandrów Łódzki)
Tomasz Pawlikowski (Unia Sędziszów)
Maciej Rogalski (Mławianka Mława)
Nazar Litun (Mławianka Mława)
Marcin Kruczyk (Podlasie Biała Podlaska)
Konrad Cichowski (Dolcan Ząbki)
Marcin Podsiadlik (KS Łomianki)
Bartłomiej Folc (Pogoń Grodzisk Maz.)

Wszystko wskazuje na to,  że Dawid Bonisławski przedłuży swoje wypożyczenie w Iskrze Krasne. Bez klubów pozostają jeszcze Daniel Witak i Krzysztof Lach, natomiast Adam Sosnowski z przyczyn osobistych zmuszony był przerwać treningi.

W trakcie okresu przygotowawczego Trenerzy MKS Ciechanów mieli okazję przetestować wielu zawodników. Kadra naszego zespołu jest już prawie zamknięta – ciągle trwają jeszcze ostatnie negocjacje transferowe, aby MKS mogło zasilić oprócz pozyskanych już piłkarzy jeszcze kilku zawodników. Latem do drużyny MKS Ciechanów dołączyli:
Marcin Borowiec (powrót z wypożyczenia do Żbika Nasielsk)
Rafał Matusiak (powrót z wypożyczenia do Żbika Nasielsk)
Piotr Kwasiborski (powrót z wypożyczenia do Tęczy Ojrzeń)
Szymon Janakakos (powrót z wypożyczenia do Tęczy Ojrzeń)
Dawid Załęski (Tęcza Ojrzeń)
Sebastian Tabaka (wypożyczenie z Tęczy Ojrzeń)
Patryk Tosik (Iskra Krasne)
Damian Matusiak (MKS Przasnysz)

Od września do drużyny dołączy Emil Żółtek, napastnik występujący do tej pory w szwedzkim Fagersta Sodra IK. Ciągle trwają jeszcze negocjacje celem pozyskania Tomasza Kamińskiego z Błękitnych Raciąż, Karola Borowca ze Znicza Pruszków oraz Norberta Decyka z Ostrovii Ostrów Mazowiecka – mamy nadzieję, że na mecz  drugiej rundy spotkań kadra będzie już w pełni skompletowana.

Fot. Grzegorz Hoffman/CiechanowInaczej.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *