Zmiana w sztabie szkoleniowym – Juliusz Kruszankin nowym Trenerem MKS Ciechanów

Sztab szkoleniowy drużyny seniorów MKS Ciechanów powiększył się o nową osobę – zespół w kolejnych spotkaniach poprowadzi Trener Juliusz Kruszankin. Zarówno Tomasz Piasecki jak i Piotr Janakakos, którzy przygotowywali zespół do meczów inaugurujących sezon nadal będą obecni w sztabie szkoleniowym.

Kibice mogą pamiętać nowego Trenera MKS Ciechanów z występów piłkarskich na rodzimych boiskach na przełomie lat ’80 i ’90 ubiegłego wieku – mierzący ponad 190 cm wzrostu był nominalnym środkowym obrońcą. Juliusz Kruszankin pierwsze kroki stawiał w ŁKS Łódź, występował również w Legii Warszawa, izraelskim Hapoelu Hajfa, Lechii/Olimpii Gdańsk czy GKS Bełchatów – łącznie rozegrał blisko 300 spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Największe sukcesy Juliusz Kruszankin odnosił w Legii Warszawa – łącznie może poszczycić się trzema Pucharami Polski, dwoma Superpucharami Polski oraz dwoma Mistrzostwami Polski. W swojej zawodniczej karierze Juliusz Kruszankin siedmiokrotnie wystąpił w meczach Reprezentacji Polski, z czego w 1993 roku rozegrał dwa spotkania w eliminacjach do Mistrzostw Świata ’94 (z Turcją i Holandią).

Jako Trener Juliusz Kruszankin dotychczas pracował w Astrze Krotyszyn, Gliniku Gorlice, KS Częstochowa i jako asystent w ŁKS Łódź, gdzie również miał okazję sprawować funkcję dyrektora sportowego. Ostatnim Klubem nowego Szkoleniowca MKS Ciechanów była Bzura Chodaków, z którą w poprzednim sezonie wywalczył założony cel, jakim było utrzymanie.

Trener Juliusz Kruszankin był obecny na wszystkich meczach MKS Ciechanów w tym dopiero co rozpoczynającym się sezonie – nowy Szkoleniowiec został przedstawiony drużynie tuż po zakończeniu sobotniego spotkania z Bugiem Wyszków.

Nowemu Trenerowi oraz całemu sztabowi szkoleniowemu życzymy pomyślności oraz sukcesów w pracy z całą drużyną MKS Ciechanów.

Fot. radiosochaczew.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *