IV liga: Zapowiedź meczu z KS Łomianki

Po jakże emocjonującym meczu z Ożarowianką naszych Kibiców czeka kolejne, zapewne nie mniej interesujące spotkanie – piłkarze MKS Ciechanów zmierzą się na wyjeździe z KS Łomianki.

KS Łomianki plasują się aktualnie na drugim miejscu w tabeli – 9 zdobytych punktów w pięciu dotychczas rozegranych meczach pozwalają naszemu najbliższemu rywalowi cieszyć się z tak dobrej lokaty.

W ostatnim meczu KS Łomianki odniosły skromne, ale bardzo ważne zwycięstwo 1:0 w Ząbkach nad miejscowym Dolcanem – warto wspomnieć, iż w ostatnim meczu rozgrywanym w Łomiankach nasi najbliżsi rywale przegrali 0:1 z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

Po pechowym remisie z Ożarowianka nasi piłkarze są niezwykle zmotywowani do odniesienia zwycięstwa – w sobotę na boisku w Łomiankach w barwach MKS Ciechanów ujrzymy debiutującego w naszym zespole Emila Żółtka.

KS Łomianki – MKS Ciechanów (09.09 godz. 11:00)