bc58c-dsc030

IV liga: Trzy punkty wyszarpane w ostatniej sekundzie – zwycięstwo w Łomiankach!

Ten mecz na długo zostanie w pamięci wszystkich Kibiców MKS Ciechanów, a to za sprawą bramki na wagę zwycięstwa zdobytej przez Sebastiana Tabakę w ostatniej sekundzie tego sobotniego spotkania!

Pierwszy kwadrans meczu wyglądał dosyć spokojnie, jednak w 16. minucie spotkania Marcin Podsiadlik sfaulował w polu karnym zawodnika MKS Ciechanów Mateusza Matusiaka za co oprócz rzutu karnego sędzia ukarał go czerwoną kartką. Strzał Damiana Matusiaka z 11-metrów obronił bramkarz KS Łomianki – nasz przeciwnik zmuszony był jednak grać przez resztę spotkania w osłabieniu.

Nasza drużyna wyszła na prowadzenie tuż przed przerwą w 38. minucie dzięki trafieniu Tomasza Kamińskiego, który wykorzystał składną akcję zainicjowaną na prawej stronie boiska.

Po przerwie to KS Łomianki przejęły inicjatywę – w 62. minucie wykorzystując dośrodkowanie rzutu rożnego do wyrównania doprowadził dobrze znany Kibicom MKS Ciechanów Łukasz Barankiewicz.

W kolejnych minutach do KS Łomianki były bliższe objęcia prowadzenia w tym spotkaniu, jednak to co wydarzyło się w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry śmiało można określić mianem cudu – Sebastian Tabaka wywalczył piłkę na prawym skrzydle i uderzeniem piłki z okolic narożnika boiska przelobował bramkarza gospodarzy dając naszemu zespołowi tak ważne zwycięstwo.

Kolejny mecz MKS Ciechanów rozegra już w sobotę o godzinie 16:00, a naszym przeciwnikiem będzie zespół Mławianki Mława.

IV liga – 6. kolejka (09.09.2017): KS Łomianki – MKS Ciechanów 1:2

MKS: Olszewski R. – Martin, Nowotka, Borowiec K., Olszewski K. (Załęski 75′), Tosik, Janakakos (Decyk 55′), Kamiński, Matusiak M. (Tabaka 65′), Matusiak D. (Turowiecki 80′), Żółtek

Bramki: Barankiewicz 62′ – Kamiński 38′, Tabaka 90+5′