4f241-dsc028

IV liga: Cenny remis w starciu z Huraganem Wołomin

Za naszymi zawodnikami kolejny ciężki i wymagający mecz, zakończony tak ważnym remisem – na nasze konto wpada bardzo istotny punkt przybliżający nas do osiągnięcia zakładanych celów.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla naszego zespołu – kilka groźnych ataków w pierwszych chwilach tego spotkania i bramka na 1:0 zdobyta w 13. minucie przez Damiana Matusiaka mogły napawać dużym optymizmem.

Piłkarze MKS Ciechanów dążyli do powiększenia prowadzenia – dobre akcje w wykonaniu naszych zawodników jednak nie przyniosły trafienia na 2:0.

Losy meczu odwróciły się w 37. minucie kiedy to Dawid Załęski pechowo interweniował w polu karnym i piłka po jego nodze wpadła do bramki strzeżonej przez zaskoczonego Rafała Olszewskiego.

Druga połowa to przewaga gospodarzy – zawodnicy z Wołomina zdecydowanie dłużej utrzymywali się przy piłce, tworząc duże zagrożenie szczególnie po stałych fragmentach gry. Dobre interwencje Rafała Olszewskiego oraz skuteczna gra w obronie pozwoliły naszemu zespołowi utrzymać remis i cieszyć się z jednego punktu po zakończeniu tego spotkania.

MKS Ciechanów po tym spotkaniu umocnił się na fotelu lidera – nasi piłkarze myślą już teraz o meczu z Drukarzem Warszawa, który odbędzie się 14 października o godzinie 15:30 na boisku ze sztuczną murawą w Ciechanowie.

IV liga – 10. kolejka (07.10.2017): Huragan Wołomin – MKS Ciechanów 1:1

MKS: Olszewski R. – Martin, Borowiec K., Załęski (Turowiecki 76′), Olszewski K., Tosik, Nowotka, Kamiński, Sokołowski (Janakakos 43′), Matusiak D., Żółtek (Tabaka 64′)

Bramki: Matusiak D. 13′ – Załęski (sam.) 37′

Fot. Grzegorz Hoffman/CiechanowInaczej.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *