ba8f2-dsc110

IV liga: Zapowiedź meczu z Mazovią Mińsk Maz.

Kibiców oraz piłkarzy MKS Ciechanów czeka ostatni mecz tej rundy – podopieczni Trenera Juliusza Kruszankina zmierzą się przed własną publicznością z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

Mazovia zajmuje w tabeli IV ligi 4. miejsce i ma na swoim koncie siedem zwycięstw, dwa remisy i cztery porażki – w ostatnim spotkaniu nasz najbliższy przeciwnik przegrał w Mińsku z Dolcanem Ząbki aż 3:0.

Ta runda była bardzo trudna i wymagała wiele poświęcenia od każdego z naszych piłkarzy – dopingiem wspomóżmy ich w walce o ligowe punkty na jesiennym finiszu!

Początek spotkania w sobotę 11 listopada o godzinie 13:00 na boisku ze sztuczną murawą przy ulicy 3 maja 7!

MKS Ciechanów – Mazovia Mińsk Maz. (11.11 godz. 13:00)