Liga Zakładowa: Relacja oraz wyniki – 4. kolejka (10.11.2017)

Czwarta seria gier Ligi Zakładowej przyniosła nam kilka bardzo ciekawych rozstrzygnięć – już pierwszy mecz zapowiadał się interesująco, a wysokie zwycięstwo Straż Pożarna Ciechanów nad zespołem L-Ark 5:0 mogła wprowadzić w zdumienie niejednego obserwatora tych rozgrywek.

Drugie zwycięstwo z rzędu zanotował zespół Bauer Print Ciechanów – pokonanie drużyny Straż Pożarna Młock pozwala im piąć się w górę tabeli.

W coraz lepszej dyspozycji jest zespół Twormet – ostatnie dwa mecze w wykonaniu tej drużyny wyglądały naprawdę zdumiewająco, a pewne zwycięstwo 8:0 nad Sofidel tylko potwierdza ich wysokie aspiracje.

Czarnym koniem rozgrywek staje się Dachy Szymański – zespół reprezentowany przez doświadczonych zawodników pokonał tym razem Reckitt Benckiser 1:0 i to jedyna drużyna, która w tej edycji Ligi Zakładowej nie straciła jeszcze punktów!

Kolejnym ciekawym pojedynkiem był mecz pomiędzy Olglass i Fix Store – pomimo, iż do przerwy zespół Olglass prowadził 1:0, to drużyna Fix Store ostatecznie zwyciężyła 3:1.

Na zwycięską ścieżkę powraca InPost Ciechanów – wygrana z Jawar pozwala Kurierom zadomowić się w czołówce stawki.

Metaltech pewnie rozprawił się z Hallo Pizza Ciechanów 4:1, dzięki czemu reprezentanci tego zespołu mogli zachować miejsce lidera w tabeli.

Dużo emocji przyniósł mecz pomiędzy Cedrob oraz Piekarnia Cezar – przez całe spotkanie utrzymywał się bezbramkowy remis, jednak to Piekarnia Cezar zdobyła decydującą bramkę dokładnie w ostatniej sekundzie meczu!

Samodzielnym liderem został Metaltech z dorobkiem 10 punktów – na dwóch kolejnych miejscach znajdują się InPost Ciechanów oraz Dachy Szymański, mając zaledwie jednopunktową stratę do pierwszej pozycji.

W klasyfikacji strzelców nastąpiły zmiany – do prowadzącego wcześniej Dominika Głowackiego (InPost Ciechanów) dołączyli Emil Żółtek (Twormet) oraz Łukasz Sepczyński (Metaltech). Cała trójka ma na swoim koncie po 6 trafień – tuż za podium znajduje się Sebastian Tabaka (Olglass), który w tej kolejce nie poprawił swojego dorobku i nadal może pochwalić się 4 bramkami.

Drużyny czeka teraz tydzień przerwy – kolejna seria gier odbędzie się 24 listopada!

Wyniki – 4. kolejka (10.11.2017)

Straż Pożarna Ciechanów – L-Ark 5:0
Bauer – Straż Pożarna Młock 2:0
Twormet – Sofidel 8:0
Reckitt Benckiser – Dachy Szymański 0:1
Fix Store – Olglass 3:1
InPost Ciechanów – Jawar 3:0
Metaltech – Hallo Pizza Ciechanów 4:1
Cedrob – Piekarnia Cezar 0:1
Browar Ciechan – PAUZA

Tabela, terminarz, klasyfikacja strzelców oraz wszystkie statystyki indywidualne i drużynowe dostępne w zakładce „Liga Zakładowa”!

Organizatorzy Ligi Zakładowej 2017/2018:
– Urząd Miasta Ciechanów
– MKS Ciechanów
– Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie
Patronat Prezydenta Miasta Ciechanów Krzysztofa Kosińskiego

Partnerzy Ligi Zakładowej 2017/2018:
– AD-MIX Sklep Narzędziowy
– Bistro za rogiem
– RADMAR
– Salon Jubilerski ABAK
– Zakład Optyczny TWÓJ OPTYK
– campeon.pl – Piłkarskie centrum
– Rhinos Sports

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *