IV liga: Passa porażek trwa nadal – bez zwycięstwa w meczu z Mazovią

Zupełnie inaczej wyobrażali sobie zakończenie rundy jesiennej nasi zawodnicy – wszyscy liczyli na przełamanie niekorzystnej passy, która trapi już nasz zespół od kilku meczów, jednak to Mazovia mogła cieszyć się z efektownego zwycięstwa.

Piłkarze Mazovii pewnie poradzili sobie w meczu z naszą drużyną – pierwszą bramkę nasi przeciwnicy zdobyli już w 3. minucie za sprawą trafienia Mateusza Janusiewicza.

Mazovia dołożyła jeszcze trzy bramki – w 33. minucie rzut karny wykorzystał Łukasz Puciłowski, a po przerwie w 48. minucie Yeugen Romanov i w 77. minucie Marcin Kacprowicz kolejnymi dwoma trafieniami ustalili rezultat tego spotkania.

Piłkarze MKS Ciechanów kończą rundę jesienną na 10. pozycji, mając na swoim koncie 18 punktów – to naprawdę całkiem niezły rezultat biorąc pod uwagę cel na ten sezon, jakim jest walka o utrzymanie. Warto również wspomnieć, iż najprawdopodobniej MZPN póki co wycofa się z pomysłu połączeniu dwóch grup IV ligi.

Podopiecznych Trenera Juliusza Kruszankina czeka teraz zimowa przerwa i okres przygotowawczy do rundy wiosennej – pierwsze mecze sparingowe będziemy mogli zobaczyć już w styczniu.

IV liga – 15. kolejka (11.11.2017): MKS Ciechanów – Mazovia Mińsk Maz. 0:4

MKS: Olszewski R. – Kwasiborski (Sokołowski 46′), Borowiec K., Martin, Olszewski K., Tosik, Nowotka, Janakakos, Turowiecki (Matusiak M. 46′), Kamiński, Żółtek (Żbikowski 65′)

Bramki: Janusiewicz 3′, Puciłowski 33′, Romanov 48′, Kacprowicz 77′

Fot. Grzegorz Hoffman/CiechanowInaczej.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *