Liga Zakładowa: Relacja oraz wyniki – 5. kolejka (24.11.2017)

Piąta seria gier to istna lawina bramek w dwóch pierwszych spotkaniach – w meczu otwierającym piątkową kolejkę Fix Store pokonało Jawar 5:1, natomiast w kolejnym pojedynku będący w świetnej formie Twormet zwyciężył 9:1 z zespołem Straży Pożarnej Młock.

Bardzo ważne zwycięstwo zanotowali piłkarze Cedrobu – dzięki wygranej 3:1 nad Sofidelem mogą oni dalej utrzymywać kontakt z czołówką.

W pogoni za fotelem lidera pozostaje InPost Ciechanów – zwycięstwo 1:0 nad Hallo Pizza Ciechanów pozwala Kurierom utrzymywać się za plecami prowadzącego Metaltechu, który pokonał 2:1 Piekarnię Cezar.

Coraz pewniej radzi sobie Straż Pożarna Ciechanów, a świadczy o tym zwycięstwo 3:0 nad zespołem Olglass!

Z kompletem zwycięstw pozostaje drużyna Dachy Szymański – wygrana 3:1 z Browarem Ciechan daje im miano niepokonanych w tej edycji Ligi Zakładowej!

Mecz zespołów Reckitt Benckiser i L-Ark należał do niezwykle wyrównanych – spotkanie zakończyło się podziałem punktów, a sam rezultat to 1:1.

Po 5. kolejce na pierwszym miejscu pozostał Metaltech, jednak tuż za liderem nadal plasują się zespoły InPost Ciechanów oraz Dachy Szymański, tracąc do prowadzącego zespołu po jednym punkcie.

Cztery zdobyte bramki w tej serii gier pozwoliły objąć Emilowi Żółtkowi (Twormet) prowadzenie, mając na swoim koncie 10 trafień – dwie bramki mniej od lidera ma Łukasz Sepczyński (Metaltech). Poddawać się również nie zamierzają Dominik Głowacki (InPost Ciechanów), który uzbierał 7 bramek oraz Bartosz Karczewski (Fix Store) z 6 trafieniami.

Kolejna seria gier już 8 grudnia – układ gier oraz wszelkie szczegóły już wkrótce na naszej stronie internetowej!

Wyniki – 5. kolejka (24.11.2017)

Jawar – Fix Store 1:5
Straż Pożarna Młock – Twormet 1:9
Sofidel – Cedrob 1:3
Hallo Pizza Ciechanów – InPost Ciechanów 0:1
Olglass – Straż Pożarna Ciechanów 0:3
Browar Ciechan – Dachy Szymański 1:3
L-Ark – Reckitt Benckiser 1:1
Piekarnia Cezar – Metaltech 1:2
Bauer – PAUZA

Tabela, terminarz, klasyfikacja strzelców oraz wszystkie statystyki indywidualne i drużynowe dostępne w zakładce „Liga Zakładowa”!

Sponsor Główny Ligi Zakładowej 2017/2018:
– AGGsport

Organizatorzy Ligi Zakładowej 2017/2018:
– Urząd Miasta Ciechanów
– MKS Ciechanów
– Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie
Patronat Prezydenta Miasta Ciechanów Krzysztofa Kosińskiego

Partnerzy Ligi Zakładowej 2017/2018:
– AD-MIX Sklep Narzędziowy
– Bistro za rogiem