Grand Prix o Puchar Prezesa MKS Ciechanów – przed nami druga edycja!

Ubiegłoroczny cykl turniejów halowych Grand Prix o Puchar Prezesa MKS Ciechanów dla drużyn młodzieżowych odniósł duży sukces – w tym roku zostanie zorganizowana druga edycja tego wydarzenia!

W ciągu najbliższych tygodni Miejski Klub Sportowy Ciechanów zorganizuje dwa turnieje młodzieżowe z serii Grand Prix o Puchar Prezesa:
– 20 stycznia 2018 – rocznik 2010
– 3 lutego 2018 – rocznik 2009

Pierwszy turniej zostanie rozegrany już w najbliższą sobotę – do gry przystąpią zawodnicy z rocznika 2010.

Wbrew wielu mylnym opiniom, głównym celem turnieju jest dobra zabawa oraz nauka podstaw gry w piłkę nożną – wynik oraz wywierana presja zwycięstwa nie mogą przesłonić najważniejszych fundamentów gry zawodników w tak młodym wieku.

Wszystkie turnieje zostaną rozegrane na hali SP4 – początek najbliższej rywalizacji już w sobotę 20 stycznia od godziny 10:00!

Fot. Tomasz Morawski