Sparingowa środa – seniorzy na remis z Przasnyszem

W środowe popołudnie piłkarze MKS Ciechanów mieli okazję rozegrać kolejny sparing – przeciwnikiem był nasz ligowy rywal, zespół MKS Przasnysz.

Mecz zakończył się remisem 2:2 – bramki dla naszej drużyny zdobyli Sebastian Tabaka oraz Emil Żółtek. Była to dobra okazja, aby zamiast treningu móc odbyć kolejny etap przygotowań do zbliżającej się rundy rewanżowej IV ligi.

Warto przypomnieć, iż spotkania towarzyskie służą przede wszystkim sprawdzeniu formy zawodników, analizie wszelkich ustawień czy stopniowej poprawy formy całego zespołu i raczej niezbyt profesjonalne jest wyciąganie daleko idących wniosków z wyników takich meczów.

Kolejny sparing podopieczni Trenera Juliusza Kruszankina rozegrają w sobotę 10 lutego o 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ciechanowie – przeciwnikiem naszego zespołu będzie aktualny lider Klasy Okręgowej, drużyna Wkry Żuromin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *