Sobotni sparing z Błonianką Błonie – zmiana godziny spotkania

W sobotę 17 lutego podopieczni Trenera Juliusza Kruszankina rozegrają kolejny mecz sparingowy – zmianie uległa godzina spotkania!

Mecz pomiędzy MKS Ciechanów oraz Błonianką Błonie rozpocznie się o godzinie 13:00 i zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną murawą przy ulicy 3 maja 7.

Mamy nadzieję, iż wcześniejsza godzina spotkania umożliwi obecność na stadionie każdej chętnej osobie chcącej śledzić i oceniać stan przygotowań zespołu seniorów do rundy wiosennej – liczymy również, iż dogodna pora będzie sprzyjać analizie aktualnej formy całej drużyny.

Błonianka Błonie to drużyna występująca w IV lidze mazowieckiej (gr. południowa) – nasz najbliższy przeciwnik dosyć solidnie radził sobie w rundzie jesiennej i zajmuje aktualnie w tabeli 6. miejsce.