Ostatnie dni przygotowań drużyny seniorów – zwycięstwo w sparingu z Nadnarwianką

W rozegranym w sobotę 3 marca meczu towarzyskim zawodnicy drużyny seniorów pewnie pokonali Nadnarwiankę Pułtusk 4:0 – dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Emil Żółtek, a po jednym trafieniu dołożyli Sebastian Tabaka oraz Tomasz Kamiński.

Wbrew wielu wszelkim wyrażanym wcześniej opiniom czy komentarzom forma zespołu stopniowo idzie w górę, a najlepszej dyspozycji naszych zawodników będzie można spodziewać się w trakcie rundy wiosennej – mecze towarzyskie służą przede wszystkim ocenie oraz poprawie ogólnej sprawności całego zespołu.

Ostatni mecz towarzyski podopieczni Trenera Juliusza Kruszankina rozegrają w sobotę 10 marca o godzinie 16:00 z Makowianką Maków Mazowiecki w Ciechanowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *