IV liga: Kadra drużyny seniorów na rundę wiosenną

Przed nami kilka miesięcy rozgrywek rundy wiosennej rozgrywek IV ligi – ostateczny skład kadry naszej drużyny formował się praktycznie do ostatnich dni przed startem pierwszego meczu.

Drużynę MKS Ciechanów w przerwie zimowej opuścił tylko Jan Martin – powrócił on na Kujawy i zasilił zespół Polonii Bydgoszcz, skąd od razu został wypożyczony do występującej w trzeciej lidze Unii Solec Kujawski.

Zimą do zespołu MKS dołączyło kilku nowych zawodników – przede wszystkim będziemy mogli zobaczyć powracających po kontuzji Damiana Matusiaka i Mateusza Matusiaka. Trener Juliusz Kruszankin będzie mógł liczyć na Łukasza Sepczyńskiego, który występował ostatnio w Iskrze Krasne.

Dużym wzmocnieniem będzie powracający do Ciechanowa Łukasz Barankiewicz – tak doświadczony zawodnik na pewno realnie pomoże naszemu zespołowi w każdym kolejnym spotkaniu.

Na pół roku z AP Sochaczew został wypożyczony 18-letni pomocnik Kamil Kacprzak – Trener Juliusz Kruszankin dobrze pamięta go z pracy w Bzurze Chodaków.

Ciekawym transferem jest również pozyskanie 19-letniego ofensywnego zawodnika z Ukrainy Ilji Husejnowa – aktualnie rozpoczął on studia w Polsce, lecz ostatnio występował w drużynach młodzieżowych Metalista Charków.

Treningi wznowił Grzegorz Kiełkiewicz, a z wypożyczenia do Iskry Krasne powrócił Łukasz Kowalski.

Oprócz tego drużynę seniorów najprawdopodobniej zasilą bramkarze najstarszych drużyn młodzieżowych MKS Ciechanów.

Bramkarze:
Rafał Olszewski