IV liga: Porażka na inaugurację rundy wiosennej

W pierwszym wiosennym ligowym meczu nasi zawodnicy niestety ulegli zespołowi Dolcanu Ząbki 0:3.

Goście błyskawicznie objęli prowadzenie – już w 2. minucie spotkania Konrad Cichowski pewnie wykorzystał rzut karny po którym drużyna z Ząbek mogła spokojnie kontrolować spotkanie.

Kolejne dwie bramki zawodnicy z Ząbek zdobyli w samej końcówce spotkania – najpierw w 84. minucie Rafała Olszewskiego pokonał Patryk Szeliga, a wynik meczu na 3:0 ustalił w doliczonym czasie gry Dariusz Dadacz.

W 17. kolejce nasi zawodnicy na wskutek wycofania się zespołu Błękitnych Raciąż będą pauzować – 31 marca podopieczni Trenera Juliusza Kruszankina zmierzą się na wyjeździe z zespołem Bugu Wyszków.

IV liga – 16. kolejka (17.03.2018): MKS Ciechanów – Dolcan Ząbki 0:3

MKS: Olszewski R. – Janakakos, Barankiewicz, Matusiak R., Sepczyński, Matusiak M., (55′ Matusiak D.), Borowiec K., Tosik, Olszewski K., Kamiński, Żółtek (70′ Kacprzak)

Bramki: Cichowski 2′, Szeliga 84′, Dadacz 90+3′