Liga Zakładowa: Relacja oraz wyniki – 19. kolejka (16.03.2018)

Ostatnie mecze Ligi Zakładowej sezonu 2017/2018 już za nami! Gratulujemy każdej drużynie biorącej udział w tych trwających przez pół roku rozgrywkach!

Zwycięzcami Ligi Zakładowej zostali zawodnicy Straży Pożarnej Ciechanów – tuż za nimi uplasowali się reprezentanci drużyn Reckitt Benckiser oraz Twormetu. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a losy końcowego triumfu rozstrzygnęły się dopiero w ostatnich kolejkach!

W ciągu najbliższych kilku dni zostaną zaktualizowane statystyki oraz tabela strzelców – można już jednak teraz z pełną odpowiedzialnością ogłosić, iż zwycięzcą klasyfikacji strzelców został Bartosz Karczewski z zespołu Fix Store!

Wyboru najlepszego zawodnika oraz bramkarza dokonają sami kapitanowie każdej z drużyn biorących udział w Lidze Zakładowej – w najbliższym czasie zostanie również ogłoszona dokładna data oficjalnego zakończenia rozgrywek, gdzie zostaną rozdane upominki oraz nagrody.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Sponsorom i każdej osobie wspierającej rozgrywki Ligi Zakładowej – Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby oprawa tegorocznej edycji była jak najlepsza i wyjątkowa!

Wyniki – 19. kolejka (16.03.2018)

Browar Ciechan – Fix Store 1:2
Piekarnia Cezar – Straż Pożarna Młock 1:2
Hallo Pizza Ciechanów – Cedrob 0:5
Olglass – Dachy Szymański 1:2
Reckitt Benckiser – Hallo Pizza Ciechanów 1:1

Tabela, terminarz, klasyfikacja strzelców oraz wszystkie statystyki indywidualne i drużynowe dostępne w zakładce „Liga Zakładowa”!

Sponsor Główny Ligi Zakładowej 2017/2018:
– AGGsport

Organizatorzy Ligi Zakładowej 2017/2018:
– Urząd Miasta Ciechanów
– MKS Ciechanów
– Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie
Patronat Prezydenta Miasta Ciechanów Krzysztofa Kosińskiego

Partnerzy Ligi Zakładowej 2017/2018:
– AD-MIX Sklep Narzędziowy
– Bistro za rogiem
– RADMAR
– Salon Jubilerski ABAK
– Zakład Optyczny TWÓJ OPTYK
– campeon.pl – Piłkarskie centrum
– Rhinos Sports
– Zakład Fryzjerski Mirosław Szymański – Ciechanów, ul. Sienkiewicza 8a
– KRDP FM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *