Drugie miejsce w SPRING CUP Przasnysz 2018.

W niedzielę, 25 marca 2018r. rozegrany został w Przasnyszu SPRING CUP 2018. Była to pierwsza edycja turnieju zrzeszającego dzieci do lat 12. Do udziału przystąpiło ponad 150 zawodników z całej Polski. 11 drużyn podzielono na dwie grupy. W naszej było 6 zespołów.

Rywale w naszej grupie:

Irzyk Warszawa II
Chlebnia Grodzisk Mazowiecki
Białe Orły Działdowo
MKS Przasnysz II
Mławianka Mława

W tabeli grupowej zajęliśmy drugie miejsce.

Wyniki – 0:0 z Działdowem, później przegraliśmy 1:0 z Chlebnią, remis 2:2 z Irzyk II Warszawa, wygrana 2:0 z Mławą i na koniec  wygraliśmy 6:0 z MKS Przasnysz II.

Drużyna z drugiego miejsce w grupie awansowała do ćwierćfinału i grała z 3 zespołem z drugiej grupy. W tym meczu rozgromiliśmy 5:0 Rakovie Warszawa. Półfinał rozgrywany z MKS Przasnysz I zakończył się wygraną 2:0. W finale znowu spotkaliśmy się z Chlebnią. Po zaciętym meczu było 0:0. W karnych niestety przegraliśmy 2:3.

Przez cały turniej chłopcy spisywali się znakomicie, zwłaszcza od meczu z Mławą, gdzie nie straciliśmy bramki do końca turnieju. Bilans bramkowy 17:3

Kadra: Jakub Mossakowski, Mikołaj Welenc, Kacper Kierzkowski, Łukasz Śpiewak, Mateusz Morawski, Antoni Mosakowski, Adrian Bobiński, Szymon Brodowski, Dominik Szafrański,  Szymon Grzywiński, Bartosz Michalak, Marcin Sobierajewski, Igor Olszewski, Kacper Kozera, Szymon Chotkowski.

Królem strzelców turnieju został Marcin Sobierajewski z dorobkiem 6 goli. W meczu z Rakovią Warszawa, sam roztrzygnął losy meczu strzelając 4 bramki.

Pozostali strzelcy: Olszewski zdobyl 2, Grzywiński 3, Szafrański 1, Morawski 2, Chotkowski 2 i Kozera 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *