760a8-dsc_02

IV liga: Zapowiedź meczu z Mławianką Mława

Po zwycięstwie nad zespołem KS Łomianki na własnym stadionie, piłkarze MKS Ciechanów udadzą się tym razem do Mławy na mecz z Mławianką.

Drużyna z Mławy plasuje się w tabeli rozgrywek IV ligi na 6. miejscu – nasz najbliższy przeciwnik ma na swoim koncie 32 punkty, czyli cztery punkty więcej, niż MKS Ciechanów.

Jesienny mecz pomiędzy obiema drużynami przyniósł nam wiele emocji – wszyscy pamiętamy zwycięstwo drużyny MKS Ciechanów 3:1.

Początek spotkania w sobotę 28 kwietnia o godzinie 17:00 na stadionie w Mławie – trzymamy kciuki za naszych zawodników i życzymy powodzenia dla całego zespołu!

Mławianka Mława – MKS Ciechanów (28.04 godz. 17:00)