IV liga: Mławianka Mława zwycięska w pojedynku z MKS Ciechanów

Zawodnicy Mławianki Mława zrewanżowali się naszym piłkarzom po jesiennej porażce i w ostatnią sobotę 28 kwietnia pokonali MKS Ciechanów 3:1

Pierwszą bramkę drużyna MKS Ciechanów straciła już w 2. minucie spotkania – prowadzenie Mławiance dał Arkadiusz Koprucki. W 14. minucie meczu za sprawą trafienia Piotra Melchinkiewicza było już 2:0 dla gospodarzy – w 70. minucie Łukasz Barankiewicz trafieniem kontaktowym dał szansę drużynie MKS Ciechanów na walkę o korzystny rezultat, jednak w 75. minucie Marcin Tomczak rozwiał te nadzieje i ustalił wynik spotkania na 3:1.

Piłkarzy MKS Ciechanów czeka teraz pauza – podopieczni Trenera Juliusza Kruszankina rozegrają kolejne spotkanie 12 maja z Mazurem Gostynin na wyjeździe.

IV liga – 22. kolejka (18.04.2018): Mławianka Mława – MKS Ciechanów 3:1

MKS: Olszewski R. – Janakakos (35′ Kiełkiewicz), Borowiec K., Matusiak R., Olszewski K., Matusiak M. (65′ Barankiewicz), Kacprzak (46′ Sepczyński), Tosik, Kamiński, Żółtek (82′ Żbikowski), Matusiak D. (46′ Tabaka)

Bramki: Koprucki 2′, Melchinkiewicz 14′, Tomczak 75′ – Barankiewicz 70′

Fot. Grzegorz Hoffman/CiechanowInaczej.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *