3ad1f-dsc_36

IV liga: Relacja z meczu z Mazurem Gostynin i zapowiedź spotkania z Huraganem Wołomin

W ostatnią sobotę 12 maja podopieczni Trenera Juliusza Kruszankina dosyć pechowo zremisowali z Mazurem Gostynin 1:1.

Nasi piłkarze objęli prowadzenie w 86. minucie dzięki bramce Kamila Olszewskiego, jednak nie dane było zawodnikom MKS Ciechanów cieszyć się ze zwycięstwa – w ostatniej minucie doliczonego czasu gry Bartosz Komorowski uratował remis dla zespołu Mazura Gostynin.

IV liga – 24. kolejka (12.05.2018): Mazur Gostynin – MKS Ciechanów 1:1

MKS: Olszewski R. – Janakakos (83′ Załęski), Borowiec K., Matusiak R., Olszewski K., Matusiak M. (70′ Tabaka), Kacprzak (46’Żółtek), Tosik, Kamiński, Sepczyński (Matusiak D. 67′), Barankiewicz

Bramki: Komorowski 90+2′ – Olszewski K. 86′

Już w środę 16 maja o godzinie 17:00 na stadionie z naturalną murawą przy ulicy 3 maja 7 nasi zawodnicy rozegrają kolejne spotkanie – przeciwnikiem MKS Ciechanów będzie Huragan Wołomin.

Huragan Wołomin ma 29 punktów, czyli dokładnie tyle samo co zespół MKS Ciechanów, zatem środowe spotkanie będzie tym bardziej ciekawe!

Zapraszamy wszystkich Kibiców do wspierania naszych piłkarzy w takcie tego środowego meczu!