IV liga: Porażka w strugach deszczu z Huraganem Wołomin

W środowe popołudnie pogoda nie oszczędziła zawodników – w deszczowej aurze MKS Ciechanów przegrał na własnym stadionie z Huraganem Wołomin 2:1.

Dwie bramki dla naszych rywali zdobył Marcin Figiel – odpowiednio w 16. oraz 57. minucie. Jedyne trafienie na kilka minut przed końcem spotkania dla MKS Ciechanów zanotował Damian Matusiak – nasz zespół miał jeszcze kilka okazji w końcówce, jednak nie udało się doprowadzić do wyrównania.

Kolejny mecz nasi zawodnicy rozegrają już w sobotę 19 maja – przeciwnikiem podopiecznych Trenera Juliusza Kruszankina będzie Drukarz Warszawa. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku rywali, a początek zaplanowano na godzinę 12:00.

IV liga – 25. kolejka (16.05.2018): MKS Ciechanów – Huragan Wołomin 2:1

MKS: Olszewski R. – Tosik, Kamiński, Sepczyński (63′ Janakakos), Borowiec K., Olszewski K., Kiełkiewicz, Barankiewicz, Tabaka (72′ Żółtek), Matusiak R. (64′ Matusiak D.), Matusiak M.

Bramki: Matusiak D. 80′ – Figiel 16′, 57′

Fot. Grzegorz Hoffman/CiechanowInaczej.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *