IV liga: Remis z Drukarzem w Warszawie

Z jednym punktem do Ciechanowa wrócili zawodnicy MKS po sobotnim spotkaniu z Drukarzem Warszawa rozegranym na wyjeździe – nasz zespół wywalczył remis 1:1.

Przeciwnicy objęli prowadzenie już w 2. minucie spotkania – trafieniem z rzutu karnego pokonał Rafała Olszewskiego zawodnik Drukarza, Korneliusz Sochań.

Piłkarze MKS Ciechanów nie zamierzali jednak oddawać inicjatywy rywalom i ciągłymi atakami dążyli do zmiany losów tego spotkania – tuż po przerwie, w 47. minucie bramkę dla naszego zespołu zdobył Emil Żółtek.

Jak się później okazało, bramka Emila Żółtka była jedyną dla naszego zespołu – mecz zakończył się remisem 1:1.

Kolejny mecz nasi zawodnicy rozegrają w sobotę 26 maja o godzinie 15:00 w Ciechanowie – przeciwnikiem podopiecznych Trenera Juliusza Kruszankina będzie drużyna MKS Przasnysz.

IV liga – 26. kolejka (19.05.2018): Drukarz Warszawa – MKS Ciechanów 1:1

MKS: Olszewski R. – Janakakos, Barankiewicz, Matusiak R., Kiełkiewicz (80′ Załęski), Olszewski K., Borowiec K., Kacprzak (32′ Żółtek), Kamiński, Tabaka (76′  Borowiec M.), Matusiak D.

Bramki: Sochań 2′ – Żółtek 47′

Fot. Agnieszka Grzegorczyk