Stadion

Stadion MOSiR znajduje się przy ulicy 3 maja w Ciechanowie

Obecnie obiekt przygotowany jest na 960 miejsc. Stadion pięknie komponuje się z otaczającymi go parkami i Farską Górą. Oprócz płyty głównej, posiada także dwa boiska treningowe. Jedno z nich posiada sztuczną nawierzchnię i oświetlenie. Boisko spełnia wymogi IV ligi (400 miejsc siedzących). Wymiary 105x68m.

Boisko główne, na którym rozgrywane są mecze ma wymiary 110x65m. O stanie trawy może świadczyć fakt, że nasz obiekt jest systematycznie odwiedzany przez drużynę Polonii Warszawa, której piłkarze gorąco zachwalają plac gry.

Obecnie trwają prace nad przygotowaniem dokumentacji w celu modernizacji stadionu. W planach klubu jest rozbudowa trybuny głównej, w którą, wzorem europejskich standardów, wbudowany ma być nowoczesny budynek klubowy, spełniający wszelkie wymogi UEFA. Przewiduje się ponadto wybudowanie od podstaw budynku z szatniami i zapleczem techniczno - administracyjno - medycznym.

stadion 001

W założeniach klubu jest powstanie trzech płyt bocznych, dwie trawiaste i jedna sztuczna, tak aby można było trenować cały rok bez względu na warunki atmosferyczne.

W ubiegłych latach nasz obiekt był współgospodarzem międzynarodowego turnieju piłkarskiego "Syrenka" z udziałem najlepszych juniorskich reprezentacji Starego Kontynentu.

Przez nasz stadion przewinęła się również masa najmłodszych piłkarek i piłkarzy. Co roku, latem, gościmy dzieci z całej Polski. Młodzi piłkarze i piłkarki w ramach turniejów "Z podwórka na stadion" i "Puchar TP" rozgrywają w Ciechanowie mecze półfinałowe.